Mobile version          

 

O firmieDziałamy już od ponad 10 lat jako firma rodzinna i jest to czas nieustannego rozwoju i dążenia do doskonałości. Nasz zespół tworzą wykształceni i wszechstronni ludzie, których wyróżnia zapał i pasja pozwalające realizować nawet najbradziej nietypowe zadania.

Zajmujemy się produkcją i usługami branży metalowej w zakresie kowalskiej obróbki metalu oraz prac ślusarskich i spawalniczych.

Jesteśmy kreatywni, niezawodni, szybcy i elastyczni w działaniu, a zdobyte doświadczenie pozwala na profesjonalne wsparcie NASZEGO KLIENTA na drodze do założonego przez niego celu.

Produkowane przez naszą firmę wyroby cechuje wysoka jakość, znaczne walory estetyczne oraz bogate wzornictwo. Ocynkowane ogniowo oraz pomalowane na kolor, który mogą Panstwo wybrać z palety kolorów RAL. Malujemy proszkowo, gwarantując najlepszą jakość farb.

Nasza firma jest jednym z liderów w sprzedaży automatyki, ściśle współpracując z renomowanymi firmami BFT oraz Nice w zakresie automatyki do bram. Wsród naszych pracowników są osoby przeszkolone i fachowe do montażu automatyki.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Benimet
ul. Prosta 8
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Tel. +48 95 752 11 79
Tel. D-Mobil 174 162 35 53
Jesteśmy partnerami

Copyright Benimet Created by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek